Něco o mně

Vážení obdivovatelé železniční techniky,

dovolte mi, abych Vám na několika málo řádcích představil sebe i moje webové stránky s železniční tématikou. Jmenuji se Zdeněk Ulrich (Ulli) a v Brně začal můj aktivní život v oblasti fotografie železniční techniky. Z albumového fotografa jsem se díky výstavní činnosti vypracoval na profesionální úroveň. V současnosti moje portfólio dotváří široká nabídka profesionálních služeb v oboru nakladatelské a vydavatelské činnosti.

V souvislosti se zvýšením dostupnosti mých produktů a služeb, jsem se rozhodl využít možností internetu a založit tento web. Jeho součástí by se měla stát i fotogalerie. Věřím, že osloví všechny věkové kategorie fotografů, kteří by se rádi se svojí fotografickou tvorbou podělili, a kteří mají co nabídnout i pro případné publikování. Obsah této fotogalerie a potažmo celých webových stránek je úzce spjat s českou a slovenskou skutečnou.

V případě námětů, dotazů či připomínek mě neváhejte kontaktovat (viz „KONTAKT, GUESTBOOK“). Závěrem mi dovolte, milí návštěvníci, popřát Vám ničím nerušený a skutečně příjemný zážitek ze surfování po mých webových stránkách.

Přeji Vám pevné zdraví a veselou mysl.

Zdeněk Ulrich


MOTTO:

„Nesnažím se zastavit čas a ani zmrazit pohyb! Hraji si se světlem a tvary. Do svých fotografií vkládám podstatu a plastičnost třetího rozměru. Chodím krajinou, abych našel místa, která náladu mých fotografií umocní. Přál bych si, aby mé fotografie zasáhly mysl člověka!“

MOJE VÁSTAVNÍ ČINNOST

Kabinet Můz „LOKOLOKOMOTIVY“.
Multižánrový festival „ Přesahy“ v Brně „NEZNÁMÁ LOLOBRIGIDA“.
Brno město uprostřed Evropy „NÁSLEDKY VLAKOHOLISMU“.(Viz článek v týdenníku Českých drah 24./ročník X /26.6.-2.7.2003)
Den železnice v Bohumíně „OSTŘE SLEDOVANÉ BOBINY“.
Parní léto v Telči „PLNOU PAROU BEZ PÁRY“.
Ukončení sezóny v železničním muzeu v Lužné u Rakovníka „ZAOSTŘENO NA ŽELEZNICI“.
Výstava v Bratislavě při setkání historických železničních vozidel „MOZAIKA ČASU NA ŽELEZNICI“.
Prezentační výstava „ČESKÁ ŽELEZNICE“ při příležitosti konference ALE a Federace strojvedoucích České republiky v brněnském hotelu Internacional.

Vážení přátelé železniční techniky, Vážení klienti,
chtěl bych všem případným zájemcům o prezentační výstavu s železniční tematikou touto cestou nabídnout kvalitní soubor paspartovaných fotografií uložených v klip-rámech o rozměrech 50x70cm?. Dohromady se jedná o 3O kusů těchto klip-rámů. Obsahem jsou prozatím mé autorské fotografie z toulek po kolejích v České a Slovenské republice o velikostech 21x30cm a nebo 20x25cm. Případným zájemcům nabízím také možnost ovlivnění obsahu prezentační výstavy dle vašeho přání.
Firmám a výdělečně činným organizacím nabízím k prezentačním účelům uspořádání velmi oblíbené a divácky vděčné výstavy fotografií s železniční tematikou dle vašich představ. Zároveň dohodneme provedení této události na klíč. Zorganizuji dovoz, rozmístění a ukončení. Cena dle dohody zahrnuje také kompletní aranžmá výstavních prostor a zajištění panelů pro umístění klipů. V případě vašeho zájmu mne kontaktujte na e-maily ulrichz@seznam.cz a nebo info@czechtrains.cz . Pro rychlé spojení mne prosím kontaktujte telefonicky na mobilním čísle 00420 776311078.
Tuto nabídku mohou bezplatně využít všechny spřátelené železniční kluby a organizace k vlastnímu zpestření akcí pořádaných v České či Slovenské republice. Zpoplatněna bude pouze doprava. Cena bude stanovena v závislosti na vzdálenosti místa pořádání výstavy.